v máji som bola na jednom, pomerne veľkom stretku, a boli tam aj priatelia z Prahy....trochu som sa obávala s čím prídu, no prekvapili ma...vôbec nesúhlasia s tým, čo sa v Čechách deje...je to podobne ako na Slovensku
v máji som bola na jednom, pomerne veľkom stretku, a boli tam aj priatelia z Prahy....trochu som sa obávala s čím prídu, no prekvapili ma...vôbec nesúhlasia s tým, čo sa v Čechách deje...je to podobne ako na Slovensku
Ak sa tá ulica bude volať...Ulica kosovskej mäsiarky...tak nech ju majú LOL
Praha je krásne mesto, len jej obyvatelia - poniektorí - sú trafení málo, no presne LOL
Už sa videla ako ministerka zdravotníctva... LOL
https://www.youtube.com/watch?v=G_-v8M6Jp5o
Pekný augustový večer všetkým :-)
odpovedať protiotázkou.... :-)))
a ja som si to prečítala, a dala priamu otázku Tebe....
tak prečo si písal o tom, čo má urobiť Slovensko ?
prečo by to Maďarsko malo urobiť ?
Sex na jednu noc je vzťah ?....hmm
"dúfame, že jeho smrť môže byť pripomienkou pre ostatných, že nie sú sami a nemali by s tým sami bojovať v tichosti,“ dodala hercova rodina.
Tak prečo ste mu nepomohli, keď bol psychicky chorý...
včera som Ti odpovedala, no odpoveď si neuniesol a tak si ju dal zmazať..... :-))))
Dúfam, že ma už viacej nebudeš otravovať !
" do prdele " ....v nadpise to môže byť, no v príspevku nie...
Tiachta menč :-))))
Schválne som sa pozrela, či dnes náhodou nechýba článok o Katke z Anglicka....nechýba.
No a nechýba ani článok o komunite...
Pre Pravdu sú tieto dve témy životne dôležité... :-)))
Gruzínsko je síce zaujímavá krajina, no má vysokú nezamestnanosť (okolo 17 %) a je tam chudoba, ktorá je pravdepodobne najväčším problémom celej krajiny. Takže každý príjem z turizmu by im prišiel vhod.
Afgánci mali dostatok možnosti žiť inak, lenže oni nechcú.....tak sa o nich nestarajte, a hlavne ich neľutujte.
Tento starý človek by mal byť rád, že sa dožil takého veku, no rozhodne by už v politike nemal byť.
Dávid Ondreáš z Kysuckého Lieskovca na fotopascu zachytil medvedicu s neuveriteľným počtom mláďat - 5 kusov.
...no ale vraj populácia medveďa nerastie
V mojom prípade nerozhodnú, rozhodujem sa sama.
Odporúčame