ďakujem, a pekný utorok Ti prajem...mám voľno, tak si ho užívam
ďakujem, a pekný utorok Ti prajem...mám voľno, tak si ho užívam
to, čo sa už dávno hovorilo, že vynáša zo spisov, sa konečne potvrdilo...a to som rada
je veľmi dobre, že sa to dotyčnému podarilo
ale ten tatranský turista má veľkého ochráncu...tvorcu pyramídových hier
Dana Jelínková: Desí ma to ticho okolo kauzy Záleská-Tódová.
Ďurko, a čo si taký vyplašený z výsluchu ? :-)))
tak je nastavený systém...kedysi dávno tu na Pravde bol admin, ktorá sa prihlásil do debaty a vysvetlil svoj postoj...teraz to " robí " automat
je tu jeden, ktorý pravidelne nahlasuje príspevky, a tie sa okamžite mažú
Aj o Koleníkovi sa šepká všeličo...mnohí pochopili.
V posledných voľbách som dala svoj hlas SHO, v septembrových zrejme nebudem na území Slovenska...tak som zvedavá ako to dopadne. Na základe posledných udalosti si myslím, že táto súčasná poverená vláda tu bude dlhšie ako by bolo vhodné.
Letanovská...zmier sa s tým, že nebudeš ministerka zdravotníctva, a prestaň tliachať bludy LOL
Tento poverený premiér robil poradcu Radičovej ?...LOL
Odporúčame