57 príspevkov...pôvodne nicky Ti zablokovali ? :-)))
57 príspevkov...pôvodne nicky Ti zablokovali ? :-)))
a kanady na nohách :-)))
veď práve preto ČTK " infošky " netreba brať vážne
a už aj " narukovali "..." bojovníci " :-)))
Tak ešte raz....
ČTK...emotívne prepálený článok, no Pravda preberie každý balast :-)))
„Som utečenkina ".... určite ?
Boh stvoril muža a ženu, no pápež má zrejme iné " informácie ".....
Pozerám fotky z tej svadby, nevesta je krásna :-)
Svadbu tam mali preto, lebo tam mali prvé rande, sú spolu 7 rokov...
Zle rozhodnutie, tmavá farba jej nepristane.
Beriem na vedomie, že neprosíš...a to je tak asi všetko :-))))
Vážená redakcia Pravdy,
predpokladám, že uverejnenie difamačného výroku nie je pre Vás " španielska dedina ".
ja na hokejistov neútočím, to iba Tebe prekáža, že si zarábajú kým na to majú čas
a Teba zo všetkých debát :-)))
Všetci športovci vedia spievať ? Nevedia...a zrejme nevedia ani tieto futbalistky, a tak boli radšej ticho. Mne osobne falošný spev trhá uši.
Tiež netreba zo všetkého robiť senzáciu.
Ale veď stredoškolákov na Slovensku sa tento nový dejepis nijako nedotkne, tak prečo má redakcia Pravdy z toho také mindráky ? :-))))
Dnes sa takéto články ukončia, alebo budú pokračovať aj ďalší týždeň ? Myslím si, že Slovensko má kopec iných, dôležitejších problémov na riešenie.
Vo väčšine prípadov sú " kámošky " beštie, to sa aj tej Monike vypomstilo.
Odporúčame