A takéto kadejaké žabomyšie vojny budú až do septembra.....otras !
A takéto kadejaké žabomyšie vojny budú až do septembra.....otras !
Autor článku úmysle nespomenul Katalin Novákovú - prezidentku Maďarska ?
Ak mladé ženy hľadajú vzory na motiváciu, tak rozhodne nech zabudnú na Radičovú a Čaputovú.....pán Kuruc !
Ten rehot je fakt štýlový :-))))
samovražda.....čítala som v inom denníku
Samo mohlo byť meno alebo aj titul. Novšie názory totiž nevylučujú, že môže ísť o prvý panovnícky titul u Slovanov, kde koreň " sam " by bol v zmysle pán či samovládca.
Hlboká myšlienka ?....nebuď smiešny :-)))
Údajné fakty o Samovom židovstve stoja na vode.
Ale ty máš bujnú fantáziu :-)))
Oblek rok v igelite.....bacha na mole :-)))
Od 13. októbra 2006 do 16. novembra 2006 bola táto Vieročka vo vyšetrovacej väzbe kvôli kauze Budišov......a tam vraj chcela spáchať samovraždu.....potom sa dala na politiku, a v súčasnosti trepe somariny.... :-))))
Deti z Donbasu sú vo " vakoch " v ktorej časti Bratislavy ?
na Slovensku môžeš povedať, čo chceš ?....fúúúha, to mi je novinka :-)))
Krásavec nie je, ale je dobrý herec.....
Ach jaj, a toto má byť čo ????
Snaha urážať ? Veď o sebe tvrdíš, že si silne veriaci človek....a taký človek nikdy nikoho neuráža .
a od koho by mal byť v triede šikanovaný ? jeho spolužiaci sú väčšinou u jeho komunity
ty koľko máš nickov ? strácam prehľad :-)))))
Tak som zvedavá, ako to dopadne.....
bola by som rada, ak by si sa staral o seba
Pávek a Vieročka nech držia .....a nech sa starajú o Česko !
Odporúčame