okolo šli auta, no nikto nezastavil a nepomohol jej.....tak sa rozhodla tak, ako sa rozhodla
okolo šli auta, no nikto nezastavil a nepomohol jej.....tak sa rozhodla tak, ako sa rozhodla
Pozrela som si to video ( neviem prečo ho pravda tu nedala ) a žasnem nad bláznom.....a tá žena mala odvahu, lebo keď trieskal, tak ona sa pohla....
.....a kedy tento " expert " preberie aj všetky ostatné ministerstva ?
Prehnaná aktivita prezidenta PZ ..... a následný " cirkus " okolo :-)))
Tento blog považujem za prehnaný útok na Kurilovskú, celkovo je potrebné počkať na výsledky prešetrenia tej nešťastnej udalosti, a nerobiť unáhlené závery.
Do škôlky so zbraňou.....to kto dal na to súhlas ?
Zuzanka, zase si pripravená vymenovať úradnícku vládu ?.....no fajn, že si " pripravená " :-))))
Spravodajské služby boli, sú a budú stále.....na celom svete....alebo na Slovensku už neexistujú ? :-))))
Neskutočná extrémistka.....
Slovensko túto " historickú šancu " oželie....a ty Igorko, nevypisuj bludy.
Niekto ju vari požiadal o ruku ? :-))))
áno, nie je hoax.....to iba tu niektorí prítomní " bojovníci " budú vypisovať bludy
Na Slovensku je ich dosť.....nechápem, prečo sa nevrátia na Ukrajinu.
Tak, tak.....treba vyvolávať kauzy, aby sa pozornosť nevenovala dôležitým veciam, ale drístom.
" OĽaNO sa obulo so Smeru."
....skutočne ? :-)))
Autor článku si dôsledne nepreverí skutočnosti ( sú tu už uvedené ), a napíše emotívne prepálený článok.....a potom je prekvapený, že ľudí to naštve a reagujú nahnevane.
Kedy si konečne " novinári " uvedomia, že majú svoj podiel viny za to, čo sa deje v spoločnosti ?
Zuzanka zvažuj slová, pretože iba prilievaš olej do ohňa.....a na Slovensku sú ľudia už dosť nahnevaní. Celý ten " cirkus " okolo zamestnankyne RTVS vôbec nemusel byť, stačilo akceptovať náhradníka a dnes by nebolo čo riešiť.
....ak by to bolo naopak, tak už by všetci povinne kľačali :-))))
Odporúčame