A dôvod nedávnej návštevy Izraela je teraz už úplne jasný.....šušlavý Edko :-))))
A dôvod nedávnej návštevy Izraela je teraz už úplne jasný.....šušlavý Edko :-))))
Dôvod na odstúpenie Šatana.....
Môžu sa hanbiť " asmatici " fuj !
Dostali poriadny preplesk, ochrankári makali jak šrubky :-))))
Pevne verím, že toto " zoskúpenie " sa do parlamentu nikdy nedostane.....hádam už voliči vedia, kto je Naď, Heger a spol.
zdravím :-)
Organizátori " verejnej debaty " už trpko oľutovali, že to vôbec organizovali.....taký preplesk určite nečakali :-))))
jasne....to boli Bratislavčania :-))))
„Mohutnosť Ruska možno podkopať iba oddelením od Ukrajiny. Ukrajinu treba nielen oddeliť, ale predovšetkým postaviť proti Rusku, národ rozdeliť na dve časti a potom iba sledovať, ako bude vraždiť brat brata. Musíme preto nájsť a vychovať zradcov z prostredia ukrajinskej nacionalistickej elity a s ich pomocou zmeniť uvažovanie jednej časti veľkého národa až do štádia, keď bude nenávidieť všetko ruské. Všetko ostatné je len otázkou času,“ znejú Bismarckove „rady“ ešte z 19. storočia.
veru :-)))
pozreli sme si to, Jaro môže byť rád, že ochranka nemala " dovolenku "..... :-))))
Zvažuj slová....ty pavián !
Vážená redakcia Pravdy......stiahnite tento článok, ak sa aj naďalej chcete aspoň tváriť ako seriózne periodikum.
Ale Vilko má rád iné :" porušenia "..... :-))))
ďakujem :-)
Trochu skoro začínate ovplyvňovať voličov.....a ak niečo " vyčnieva ", tak každý na tej fotke z profilu vidí čo :-)))
okolo šli auta, no nikto nezastavil a nepomohol jej.....tak sa rozhodla tak, ako sa rozhodla
Pozrela som si to video ( neviem prečo ho pravda tu nedala ) a žasnem nad bláznom.....a tá žena mala odvahu, lebo keď trieskal, tak ona sa pohla....
.....a kedy tento " expert " preberie aj všetky ostatné ministerstva ?
Odporúčame