ale nemá šancu :-)))
ale nemá šancu :-)))
tak prečo sústavne zavýjaš ?....súdruh :-)))
veru, mal by si už prestať zavýjať :-)))
:-))))
Szia Anty :-)
:-))) je to tak
Ty asi budeš na izbe vedúcim.
Lebo si tak úžasne chytrí.
Bez fotkyvaldis
11022200 09.03.2023
19:48Reagovať | Nahlásiť | Ignorovať | Dobrý príspevok
gramatiku si sa už doučil, ty lešeňák
:-))))
Zuzana sa už naučila ako sa má postaviť, aby na fotke vyzerala lepšie.....ešte treba naučiť amanta, aby nevyzeral ako " našuchorený kohút " :-)))
" V pondelok príde Pavel za Čaputovou." To fakt ? :-)))
Bulvár bledne závisťou nad Vašimi titulkami.....
Pre Slovensko by bolo lepšie, keby si bol pripravený na odchod !
Neverný manžel.....čo bola trénovať streľbu ? :-))))
ona klame pomerne pravidelne...." advokátka " :-)))
ale tá dotyčná nie je v RKC, preto môže mať amanta :-)))
tie mali byť na prvom mieste.....na " farbičky " bolo času dosť :-))))
Predpokladám, že k takej zmene aj dôjde, ale či táto zmena " vyrieši " problémy kňazov.....tak to netuším.
ty vo väčšine prípadov čítaš iba titulok, a potom sa snažíš " diskutovať " iba o tom, čo Ti vyhovuje.....téma samovraždy tu už bola viackrát, viackrát si vyjadril svoj názor a ten sa rokmi nezmenil
v čom je táto téma náročná ? samovražda je samovražda.....individuálne rozhodnutie jedinca, a zároveň svojim spôsobom aj egoistické rozhodnutie.....mŕtvy už nič nerieši, no pozostalí všetko
Dúfam, že voliči na Slovensku opäť nenaletia týmto kecom.....a títo " demokrati " vo voľbách neuspejú.
A ako táto informácia ovplyvní život na Slovensku ? :-))))
Odporúčame