benzin na prídel bol naposledy za Tisa, až sem to fašobolševická chunta dotiahla
benzin na prídel bol naposledy za Tisa, až sem to fašobolševická chunta dotiahla
bolševici zo Zderu SS - mafianskej partaje prvi hádžu kameňom
tak neokon hodnoty
to su tie russké fašisticke hodnoty
chudáčik Výboh si neužije ten azyl v Dubaji ako aj ficko nemôže počítať s pokojnou starobou v Chorvátsku
ficko buduje kubánsky socializmus s neludskou tvárou
bombicovci si robia nepriatelov na všetky štyri svetove strany
náš Fidel Castro nám tu buduje svetlejšie zajtrajšky
ficovi sa vskutku podarilo vybudovať socializmus ako na kube
Počas obdobia Slovenského štátu (1939 – 1945) bol benzín na prídel, pričom Tido J. Gašpar, ako vplyvná postava režimu (okrem iného tajomník predsedu vlády Jozefa Tisu a neskôr šéf Úradu propagandy), mal prístup k týmto prídelom.
naposledy bol benzin na prídel za Tisa
bratia Chorvati a Češi chceli pomôcť ale prepita ficina sa hádzal o zem že on chce iba Družbu
ficochunta to parádne poobcovala
tento problém by tu nebol keby ficko netrval na Družbe
vlady sa zdražovanie nedotke kedže im stupli zasa platy za ničnerobenie
aj češi maju lacnejší benzin ako my
takto zle tu ešte nebolo
tato vlada aj niečo robí?
uz sa zomiesnil s čurilovcami a teraz ďalšia rana
madarsky scenár
Odporúčame