vojnu s vekom komunistická gerontač nemôže vyhrať, preto vsádzam na mladých
vojnu s vekom komunistická gerontač nemôže vyhrať, preto vsádzam na mladých
zasa jemne hryzká vo videjku
doma buldog vonku šteňa hneď zajtra schváli ako nas história učí
aj študenti maju viacej rozumu ako oklamane ficotleby
povie strbavec z ovčianskeho tribunalu :)
nejak nám rastie ten Orban do šírky, je tehotný?
študentov si ficko nezíska tak lacno s karafiatom ako babky dezolátky
ti dvaja vypaseni bravčiaci to schvalia, ako mnohokrat predtým
Prečo je benzin na Ukrajine za 1,38 eur a u nas za 1,52 a este na pridel?
Dosť bolo tejto fašobolsevickej vlády!
neviem či uz teraz sa mam postavit do radu na benzinke, predtým sme boli ekonomický tiger a teraz sme kuba
no ked sa už bavime o psychiatroch, tak vyse 800 ich posiela ficinu do kazajky
vdaka fickovi budeme mať aj potraviny na pridel
ludí zdieraju a sebe si zasa zvyšuju platy
a Únia nepodporí solidarne ich zavery
zachvilku očakávam rady pred benzinkami ako za komunizmu na banany, s ficom sme to dopracovali až k svetlejšim zajtraškom
Potkan sa trasie o ten svoj biedny život
okrem slovenska nikto nezaviedol pridelove lístky na benzín
stary bolsevik mal zasa asi črevne problémy
Odporúčame