to si dobre kotlebácke kreatury vymenoval
to si dobre kotlebácke kreatury vymenoval
Danko by mohol ukončiť tuto babracku vladu, vďaka ficovi mame najhoršiu životnu úroven v regione
detinská Replika bude podobnym sklamanim pre našich nackov
MOL je nenažratý
ficko rad pracuje s naivnym voličom, tomu stači čokolvek naslubovať a nesplniť
komunisticky slniečkár Blboš sa obesí keď Kuba padne
SNS len drží ficovi
Danka koalicia iba dusí, vidno to na preferenciach
Danko robi dobru opozičnu politiku
vycap si do profilu iransku vlajocku a ulavi sa ti
fašistickych neokonov
Podiel moslimov v Nemecku sa v posledných rokoch pohybuje na úrovni približne 6 až 7 % z celkovej populácie. Musia sa prispôsobit alebo ich treba deportovať.
na fasbúku breše, v cudzine kňučí
Danko kritizuje Smer za to, že tvrdil, nevyvezie ani náboj na Ukrajinu. Teraz podľa neho vyvážame najviac munície z Únie.
Patrím k tým, ktorí sú sklamaní z krokov predsedu vlády, vraví Danko. Politika nemôže byť podľa neho o podpore oligarchov. Fico vraj už nezvláda ani pomstu.
Danko na tlačovke kritizuje premiéra Fica. Vraj každú nedeľu rieši len kajúcnikov a neriadi štát.
ficko je zoširoka rozkročená politicka štetka
hajlujuca slovač rok 1939 https://ibb.co/jPZ2sFVX
Odporúčame