ako vernemu fanúšikovi ti posielam šálku s mojou fotkou
ako vernemu fanúšikovi ti posielam šálku s mojou fotkou
ja to vidim tak ze bez Adrie sa nezaobideme, takze sudruh fico by sa mal miesto Moskvy poklonkovať v Záhrebe
podla našich podkotlieb sú vsetci naokolo fašisti len oni sú lietadlo
konecne pochopili ze treba diverzifikovať
to trvalo MOLu
spravodlivo dostali ficiny po papuli
konečne rozumny navrh v inak blbcami presiaknutej politike
Polsko vidí v russku nebezpecenstvo takže jedine jeho ukotvenie je v EU, ja som pokojny
a teraz čaka súd na Bodora a Gašpara
Leyenova drži ficka na obojku a to pekne nakratko
takze uz je s Asadom
vykonštruovane obvinenia sa teraz obratia voči zderohávedi
a teraz čurillovcov čaká kopec roboty, hlboká orba sa blíži
odo dnes budeme sledovať len oslabovanie ficochunty ktora narazila na nezávisle sudy
taký kinder politik ako kobliha Bartek
statoční čurillovci sa môžu venovať vyšetrovaniu ficovej oligarchie ktorej su trňom v oku
kto ovlada ropu, ovlada svet
nielen 800 psychiatrov ale aj koaliční partneri sa už nechavaju počuť že fickovi dobre drbe
hotovy socialisticky realizmus ako na Luniku IX
Odporúčame