ani by som si nevšimol nimanda
ani by som si nevšimol nimanda
vezmi hasák a nitovačku miesto karafiatu
fico miesto rozdavania karafiatov na MDŽ mohol radšej zorganizovať brigadu práce
russkym nacistom sa poškodili cestou trubky, mali by to opravit a nevyhovarat sa vkuse na statočnu Ukrajinu
kusuj wagnerovec
cítim tú nervozitu russopitchiek ked najneschopnejšia armada na svete nevie dobyt ani Donbas
môžeš ma akurát tak bozať bombicovec :)
ficotleby z krčiem makať na Ukrajinu!
kludne nech ta aj rozdrapí :)
kto si ruku poda s ficom skonči ako Danko
lahká volba, Ukrajina má perspektivu a slovensko je z kola von
treba sa zmieriť s tým že pokial bude vojna tak ropovod zostane suchý, píšem to hlavne pre nazirussopitchky
jediny kto tu vyplakáva za russkou ropou a vypisuje listočky na vsetky svetove strany je fico
russko aj na Ukrajine predvadza paraolympiadu
No ako? Prašivé russko ešte stale bojuje len na Donbase?
ficotleby na Ukrajinu a opravovať ropovod :)
hajlujuce ficotleby https://ibb.co/jPZ2sFVX
zbytočná vláda toto
Odporúčame