myslím že všetci kolektivne uz môžme zamavať na rozlúčku russkej rope
myslím že všetci kolektivne uz môžme zamavať na rozlúčku russkej rope
v malom svete ficokotlieb sú všetci naokolo fašisti a chcu im ubližovať
Iran nema najmenšiu šancu
z russka a iránu už zostali jedine trosky, kto to nevidi tak mu požičiam okuliare
Kamenický už teraz hlási debet v rozpočte, čo ale urobi po tomto?
ani to inak nemohlo dopadnuť keď vlada zvyšovanim dani a odvodov vyhana podnikatelov
vzdy to opakujem že zlaty Dzurinda ked sme bol podtatranskym tigrom
Tiso sa bozkaval s Hitlerom a Bilak s Brežnevom
zbabelá slovač take niečo ako národnooslobodzovaci boj nepozná
Trump je mierovy prezident našich fašobolševikov
ten chlapec je vseobecne zmetok
MAGA epsteinovci vybavili
nímand Uhrík po amerických prezidentských voľbách v novembri 2024 zagratuloval Trumpovi k výhre
Usmevajte sa bombicovci, lebo ked sa nebudete Ukrajina russko aj tak porazi
toto Mindraka tušim zachvilku drbne :)
Belgické zásahové jednotky zaistili ďalší russký ropný tanker patriaci do tzv. tieňovej flotily
Podpora Ukrajiny stoji europanov jednu kávičku mesačne, a to je dobra investicia
fico nas zámerne drži v energetickej chudobe
Arabi by mohli prijať podanu ruku proti spolocnemu nepriatelovi
Odporúčame