Ukrajina je už defacto v EU aj v NATO
Ukrajina je už defacto v EU aj v NATO
čína ešte nemala svoj Vietnam, russko si ho práve zažíva
nechajte Šutaja a dorastene decko Barteka nech dokonaju čo začali
ficko už vyplakával v Bruseli?
mám dojem ze teraz by russa zastavilo uz aj Estónsko samé
russovi nikdy nešlo o mier
Ako povie Chorvat, tak bude.
fickova politika prinaša hmatatelné vysledky
vetchý bolševik sa smeje z ludí zo svojho luxusneho bytu
z russka by zostali len franforce
či ARM chipy do tvojho lacného činskeho mobilu
s ficom prišla dražoba na zem
a už nas predbehli aj ekonomicky
Chorváti sú páni
s russom prichadza len chudoba a útlak
Pred druhou svetovou vojnou patrilo Československo k najvyspelejším štátom sveta, vdaka russkym bolševikom sme sa stali zadkom sveta
Desať európskych firiem, bez ktorých zvyšok sveta nič nevyrobí. ASML (Holandsko), SAP, Siemens, Schneider Electric (Francúzsko), BASF, Bosch, Airbus, Novo Nordisk, ABB, Linde
Na Slovensku v úvode februára vzrástli ceny nafty o 2 centy za liter. V Česku sú ceny dlhodobo stabilnejšie vďaka lepšiemu napojeniu na západné trhy, pričom v niektorých obdobiach roka 2025 tankovali Česi až o 10 cent lacnejšie ako slovaci
Odporúčame