takže russko prišlo v tomto roku o 400 tis kacapov keď potrebuje doplniť, len tak ďalej bratia Ukrajinci
takže russko prišlo v tomto roku o 400 tis kacapov keď potrebuje doplniť, len tak ďalej bratia Ukrajinci
dedkov záklaďákov by nejedna Dánka porazila na páke
russko keď nevie dobyť Ukrajinu tak nemá pravo na existenciu
po vojne sa budu russké vdovy lacno ponukať na internete
pohlavníčkovia a infohovňáci však sa už tolko nesamonasierajte :)
útočnik má vždy väčšie straty, zvlášť tupy russ ktorý vojakov ženie na jatky
ani tuto zimu zdá sa že nepomrzneme
russ zgegne a bonus neuvidí
platí aj naopak, russky vojak bude ciel
a v novom roku už máme všetky F-16 doma
russi by sa mali učiť po čínsky keď chcu byť otroci novych pánov alebo po anglicky lebo ta zem si uz buducnosť presrala
russ vykape po meči a krajinu zdedí Európa a čína
tam funguje Úrad na ochranu oznamovateľov
čiže zaplatime vyššie odvody a dostaneme za ne menej, v preklade
malý šachista sa sam vyšachoval z lukrativnych trhov v EU
ťažká vojna pre russa, debakel ako počas zimnej vojny vo Finsku
a tolko sa bili russáčikovia aby sem mohli dodávať ten plyn a prehrali
skrachované russko zaspieva svoju poslednú labutiu pieseň a potom skončí na smetisku dejín
Odporúčame