len u nas korupcia vraj nie je, tvrdi fico
len u nas korupcia vraj nie je, tvrdi fico
na vianoce im treba poslať prskavky
čo zasa béka ten russák s konskym ksichtom?
štrbaví dezoláti takto sa odkrýva korupcia a nie ako u nas rusenim úradu oznamovatelov
Europe stačí aby vyčlenila pre Ukrajinu len 0,1% HDP na obranu a Ukrajina sa prezbrojí na efektivne západné zbrane
kto vyčistí oblohu od dronov, získa vyhodu, russi také niečo ako skyranger nemajú https://youtu.be/orbzTpqlBok?si=eh29ejeObVrk…
Potkan nakopol ukrajinský zbrojny priemysel, ako to nikto nečakal. 2S22 Bohdana už tvorí 40 % ukrajinského delostrelectva na fronte
Čínsky jüan sa stal hlavnou devízovou menou russka, čo však vytvára vysokú mieru ekonomickej zraniteľnosti a podriadenosti Pekingu
EU dokáže ekonomicky a priemyselne poraziť russko s prstom v zadku
russko vyrobí 3 miliony delostreleckej municie ročne, len malé slovensko 360 000 kusov a to sme nemuseli ani prepnúť na vojnovu ekonomiku
kto sa mečiara prosil o rozdelenie československa
severna korea a kuba je russky vzor, nebudu mať čo žrať ale na zbrane bude
russi nech si armádu aj rozkradnu na Ukrajine sa ale korupcia trestá
postreleny geriatrik s črevnymi problemami už skončil
takže narozdiel od slovenska tam maju slobodne institucie, Národný protikorupčný úrad (NABU) a Špeciálna protikorupčná prokuratúra (SAP)
tiež neviem ked je to vhodné tak na korčulovanie
Dopravný uzlík sa nam nejak zauzlil
smrť všetkym wagnerovcom
od noveho roka na nás dolahne tretia ficova rana, konsolidacia pokračuje
Odporúčame