tiež neviem ked je to vhodné tak na korčulovanie
tiež neviem ked je to vhodné tak na korčulovanie
Dopravný uzlík sa nam nejak zauzlil
smrť všetkym wagnerovcom
od noveho roka na nás dolahne tretia ficova rana, konsolidacia pokračuje
aj na vytunelovanú Devín banku si spominam
russko nechcelo vyhodne obchodovať so západom tak bude lacnou surovinovou zakladňou pre čínu a indiu, nech ich zotročia
a medzitým pokial russko vedie dlhú melodramatickú telenovelu svet mu na míle uniká
po bilionovom Polsku verim aj v rozmach Ukrajiny
už dnes je Ukrajina najlepšie vyzbrojeny štát v regione po Polsku
realita chlapče, realita
nástupníkom politickej kultúry mečiarizmu je dnes fico
keď zatvorim oči tak vidím ako na ruinách russka vzniká silná Ukrajina a silná čína
Mečiar stal pri zrode slovenska a tak aj vypada tento štat
Tretia vlna ficonsolidácie sa na nás valí
dalo sa čakať že Končita sa este pôjde poďakovať na russku ambasádu
vojna a nie ropa je najväčší russky export
komunizmus je slepa ulička evolucie
svine russké útočia na slovenskú zvrchovanosť
s komunizmom do krachu, presne ako s ficom u nas
Odporúčame