V 1989 sme mali zostavit tribunal na vysetrovanie komunistickych zločinov, ze sa tak nestalo bola chyba
V 1989 sme mali zostavit tribunal na vysetrovanie komunistickych zločinov, ze sa tak nestalo bola chyba
najhoršie je že byvalí komunisti v 89 prezliekli kabaty, nahrabali si, a teraz slovensko ťahaju naspäť do komunistickej prdele
že sa mu v ten deň zrutil svet ked musel zahodiť stranicku knižku
fejsbúčikove videjko pre svoje ovce pravdepodobne nevynechá
ficina urcite vyhlasi 17. november za den komunistickeho prevratu, po dlhorocnej pretvarke necháva tym bolševickym exkrementom volny priebeh, musel to byt pre neho ťažky deň
si slaby fejsbuKár
chromé russko sa na Ukrajine iba trápi
Jesenny puč sa blíži, zajtra 17. novembra si stary bolsevik vyžobral prihovor v štatnej televízii.
slovnik máš ako dlhoročný zavislak na fejsbuku
U nas budu najskôr povolavať tych čo podpisali odmietnutie vojenskej služby ;)
Mama raz bola v Bratislave na školkom vylete, inak sme z našej viesky nevytiahli päty ale vieme že všade je zle len u nas v prdeloviciach je raj na zemi :)
bombicovec frustrovany
vsak hovorím ty zakomplexovany sedlak
Najviac tu kritizujú CP-čkari čo chodia do Bratislavy na týždňovky, čiže pjbn roboši :)
dobre si rozumel len robiš zo seba tradične sprosteho :)
na konci konfliktu budu dve znicené krajiny
Potkan je taky slovan ako Ibrahim Maiga
Na bolsevika nikto nema žaludok
Mongoloid Potkan ma step vpísanú do tvare
Odporúčame