Ani by som sa nedivil keby bol Eričko sprznený Epsteinovcami
Ani by som sa nedivil keby bol Eričko sprznený Epsteinovcami
Potkan je čistý Samson mongol
debata s ficinou prebieha tak ze si povinne odrecituje russku propagandu a priestor na otazky dava jedine smerackemu komparzu
M.R. Štefanik: Bolsevizmus to je rozklad, bieda, hlad
on je predsa Golfsky prúd
Ked študent napisal "Ako chutí Potkanov k..t" tak ficina ako z toho vydedukoval ze sa pyta prave jeho?
ficina sa kriedy boji viacej ako gulky
Vidiečania nezavidte tolko Bratislave :)
dobre pohlavníček už vsetci vieme odkial si vytretý
tomuto v exekucii by uz mal niekto povedať konečne že skončil
ja nerozumiem prečo dekadentní bolsevici nekupujú tie úžastné žigulaky ale vyvážaju svoje zadky v nemeckych limuzinach?
nabijam svoju zbraň a idem bojovať proti vzmáhajucemu sa komunizmu, mojou zbraňou je pero
ficine ten komunizmus nevyšiel
falošné ficotleby sa prečo odpratali do Bruselu a nie do Moskvy?
ja nevykrikujem z Bruselu že fuuuj Europa
by za zamotal v klamstvach ako talian Desperado
Deň boja za slobodu a demokraciu nie je nič pre Žochára obdivujuceho totalitne režimy
ficina by tu najradšej zaviedol komunisticky alebo ľudacky režim, takze pre neho je 17. november tragediou
dufam ze sa dvakrat prevráti kym dopadne na chodnik tym plochym aziatskym ksichtom
na to ze si z Hornej dolnej sa silno zaujimas o Bratislavsku politiku :)
Odporúčame