Nie
Pokrok nezastavíš. Ale fico to dokázal. Už nas v platoch predbehli aj Rumuni.
Sice máme ficodražobu ale zasa aspon tu nič nefunguje v tomto štáte.
V hale hlavnej železničnej stanice v Kyjive zahrali český a ukrajinský prezidentský orchester Ódu na radosť a hymny Ukrajiny, Česka a Slovenska. Na mieste bola aj zakrvavená vlajka z roku 1968.
Zder je banda amaterskych divadelnikov ale nie moc dobrych
Lockheed Martin vyrobi rocne 200 stihačiek 5. gen F-35, na zapade existuje obrovsky vyber bojovych vozidiel pechoty zatial co Moska inovuje len zastarale BMP-3 a Kuganec-25. S čim chce wagneristan teda porazit západ?
V rokoch 2000 až 2008 rástlo naše HDP na obyvateľa takmer dvojnásobným tempom v porovnaní s priemerom EÚ.
Kým v roku 2000 bol tento ukazovateľ na úrovni 51 percent priemeru Únie, v roku 2008 to bolo už 72 percent. Ďakujeme Dzurinda.
Slovensko je v porovnaní kúpyschopnosti v rámci EÚ na najnižších priečkach
ale zasa rozumiem ficovým črevnym problemom keďze zajtra je Deň boja za slobodu a demokraciu
vraj hlce čierne uhlie aby sa mu polepšilo
fico je dôkazom ze vodka s ivermektinom sa nemieša
ficina predvadza politicky sitcom aj s platenym publikom
fico je uz vo veku kedy by mal začat rozmýšlať nad plienkami
čize bejby Kali obhajuje MAGA klub pedofilov
bombicovec zasyč si :)
Už v Poprade bolo vidno ako ho nadúva a nasledujuci den ho črevná viróza skolila úplne
jednoducho sa znova posral bolševik :)
Bolsevik si musi vždy pozvážať komparz na autobusoch.
Len dve veci su nekonečné. Vesmír a russká hluposť.
Hlasok je len taka ficova onuca
Odporúčame