tak si liberálna kotleta
tak si liberálna kotleta
ako čitam komenty tak by vas vsetkych zablokoval na fejsbuku a nechal by si len tie kvetinkové
ktorý teplý kotlebak sa este prizná ze ho volil, nech sa páči, mate priestor
no konecne, prvy nacek sa priznal že volil teploša aj ked sme to vsetci vedeli
Stojim za študentmi a nečítajte hejtbúk plný frustrátov
Peťuldo to pomenoval spravne ze zdrojom nenávisti je fico
Slovensko je v klube najhorších. Brusel nám predvída žalostný rast ekonomiky
Na vine je aj konsolidácia.
Slovensko je dnes vyčerpané ako po komunistoch
Mečiar a Fico nám vládnu spolu 21 rokov od Nežnej revolúcie.
Akciu nazvali 17. november - Deň rešpektu k inému názoru. Bohužial fašomarxistické nazory nerešpektujem.
A Zder si zatial pozvážal autobusmi Jednotu dôchodcov a urcite pride aj na karafiáty
russké aktiva budu skonfiskované, vsadite sa ?
Milujemficinam sa takto pred 36 rokmi rozplynul ich komunisticky sen
Papaláši si urobili den volna a bedač nech maká
nejak sa ten BRICS rozpadá, India uz odobera uhlovodiky z USA
zasa russi provokujú
chvalabohu komunizmus zostane už iba nostalgickou spomienkou pre všetkých nemakačenkov
toto ked napíšu dvaja vypatlaný bombicovci tak to už hej :)
russká chátra nema kapacitu na konvenčny utok proti NATO, trápi sa aj na Ukrajine
Medzi oblasti, ktoré krajinu ťahajú nadol, patrí podľa Republikovej únie zamestnávateľov aj veľkosť a úloha štátneho aparátu a s tým súvisiace vysoké výdavky vlády, enormná záťaž daní a rastúci štátny sektor.
dezolati skúsili SNS ale nevydalo tak teraz skúšajú Repliku
Odporúčame