Správne, už sa tu zostavuje nová vláda
Správne, už sa tu zostavuje nová vláda
už su na Kobzonovom koncerte
tlak pary v kotli sa len zvyšuje
keby sa SAS, Olano a Demokrati spojili majú cez 20 %, ale to by musel Matovič po vzore Sulika odisť z politiky, pre vyššie dobro
Danko zasa chlastal?
krásna práca chlapci
ožraty Danko už múti len 3% smotanu
Plačková a Rytmus su hotoví investiční mágovia
russká armáda zaznamenáva úspechy prakticky len v počtoch strát
Slovensko aj Maďarsko ustúpili, EÚ schválila pôžičku pre Ukrajinu aj protirusské sankcie. Vela šťastia v Moskálii sudruh ficko
kremloopice idu puknuť od hnevu, keďže moskalom tečie do topanok
pravdaže, bububu :)
russopitchkám sa tušim nepači ich vlastná medicina
dobre som ťa odhadol na infohovňáka
NAPALM na russa, toto je málo!
kapitalista Blboš má biznis plán ako vytrieskať z dezolatov aj poslednu korunu, a stačí mu nasliniť si iba dva prsty
smieš kuva hádať iba raz :)
zaujímavé že decká mu chodia na súkromné školy ako každému kaviarovemu socialistovi
Odporúčame