inak to nevidim ani ja, ktorý blbec by volil fašistov alebo komunistov?
inak to nevidim ani ja, ktorý blbec by volil fašistov alebo komunistov?
aspon že nie Stalina ako russko
Lacko ešte dvakrát skonsoliduje, ficko urobí zo seba blba na všetky svetové strany, gašparko bude odsúdeny a vysledok volieb bude uplne iny ako nam tu podsuvaju agentury
bombicovcovi som tušim stupil na otlak :)
aj Zimbabwe ma lepšiu armádu :)
klérofašistickú a komunistickú minulosť slovensko nezaprie
tak hovorí biblická mudrosť
ficko sa v životnej úrovni obzerá na chudobny a nestabilny vychod
tento národ si mystifikoval aj vraha a zlodeja Jánošíka rovnako ako Mečiara a fica
Ukrajina bude silnou posilou v NATO
Trump reprezentuje tradičné fašoneokonské hodnoty
strom a Zder spoznáž podla zhnitého ovocia
russa vyhodis dverami a chce sa ti natlačiť oknom
mám štastnú povahu, mna maju vsetci radi
dorazme to russké skapínajuce prasa
až vojna robi majstra
Zderácki ochotnici vzdy vsetko poslušne schvália, toto a smrť je jedina istota
Ukrajina každym rokom posilňuje, keď ju russ nedokázal poraziť na začiatku konfliktu, tak sa mu to uz nepodarí
Odporúčame