Severna Korea je v osi zla, tak je logicky v poradí, russko sa už otupilo na Ukrajine
Severna Korea je v osi zla, tak je logicky v poradí, russko sa už otupilo na Ukrajine
čo robí ficochunta aby nám rástli platy a nielen im?
jedna fotečka pre russofilné stádo a hned potom schvali nové sankcie a pôžičku pre Ukrajinu
konečne sa po Iráne dostavame k Severnej Kórei
Lackova konsolidacia 4.0 už určite zaberie
russka žebrota zasa zaostane za svetom o 100 rokov
prezident mieru zmaril referendum
ficko pozerá do zrkadla a v ňom prázdno, ludia ako on nemajú čo ponúknuť a teraz to aj vidno
to je pošliapanie po právach občanov
russ nech sa aj utopí v tej rope
čím dlhšie bude russko bojovať, tak tým menej bude mať rafinérií
Parada 👊👊👊
takze nerešpektuje vôlu ludu
Zderobolševici zasa raz niečo dobabrali
treba sa zbaviť ropnej kliatby
ropné štáty sú nestabilné a preto treba presedlať na alternativu
ropa a zdravotníctvo je už konečne fickovou témou či ešte stále nie?
a teraz by mali Orbána ked prekročí hranice slovenska zabasnuť za spochybnovanie Benešovych dekretov
zasa sme pomrzli?
ficko ide na oslavy Moskalského fašizmu
Odporúčame