najprv treba technologie odskúšať na Mesiaci, od pristátia na Marse sme ešte daleko
najprv treba technologie odskúšať na Mesiaci, od pristátia na Marse sme ešte daleko
takže progresivny prorussák na kozmickej lodi Progress, dezoláti teraz dostanú tiky :)
a ako všetky tie opičky kinderkaliňákovali že Orbán určite vyhrá
prečo by Nemec alebo Holandan mal posielať donekonečna svoje peniaze do čiernej diery na prachy ako Madarsko alebo Slovensko?
majitelia dízláčikov budu chodiť pešo, aspon budu zdravší
nechcú stareho fašistu nikde
Šutajko môže odísť z východu do Zahorskej Bystrice ale ten východ neodide z neho
Orbán by už nemal nič komentovať
no nič, čína skončila
SIS stoji aj za pučom a atentátom, ten podpis je neprehliadnutelný
Šúchaj nôžkami je internetový trtko
Slovenské ozbrojené sily dostali prvú batériu izraelského systému Barak MX a zároveň prevzali poslednú zo 14 objednaných stíhačiek F-16.
to Trump za ten čas ukončil už 10 vojen
už zasa plánujú ofenzívu?
zasa vševedko blabotal?
russké chodiace skapaciny sa teraz nevyspia, budu sa budiť aj na najmenší bzukot
a ficko sa ide servilne klaňať do Moskvy
russ stupil na Ukrajinské hrable
dočasne okupovany Donbas bude oslobodeny spod russkej čižmy
Odporúčame