maďarska brzda sa uvolnila, za jedineho tupca v EU zostal osamoteny ficko
maďarska brzda sa uvolnila, za jedineho tupca v EU zostal osamoteny ficko
russ zaplati vysokú daň za vojnu
level kinder Kali
20 milionov Ukrajincov a prezident herec drží v šachu " vojenskú " velmoc, haha
Donald je predsa tvoj prezident mieru nácek
russko bude generácie zmrzačené
zbabelec Gluck by ako prvy hodil flintu do žita, kedže podpisal odmietnutie brániť vlasť
vsetci už vidia že russko tuto vojnu prehralo na plnej čiare
penťáčik ficko si tam s nim bol dať kolu
Gluck s modrou knižkou by si to želal
súdruh Chmulo má zasa na niečo univerzalny recept :)
aj naša čivava ficko sa na fasbúku cíti minimalne ako boh
čiže mlady nacek zabijal v mene Boha
Orbán prehral, Fico je zrelý na porážku. Nie Slovensko, ale on zostal sám.
to je kár, nikty iný okrem neho nemá kontakty s Vietnamom :)
Szíjjartó je už v Moskve, zbabelec
Odporúčame