Uhrík je taky nevýrazný byvalý Kotlebov poradca a zradca
Uhrík je taky nevýrazný byvalý Kotlebov poradca a zradca
Orbán má už dúfam pobalený Uhorský šál lebo na sibiri je kosa
a kolko smeráckych viliek by za to mohlo byť
Ukrajinci su dobrí deratizeri, raz a navždy nas zbavia russkej hávede
čínania odštartuju v russku revoluciu a potom sa to bude deliť
honením zabíjaš svoje deti :)
skončil marec, poberaj sa starec
neschopnosť russa je do očí bijuca
ficko svoju neschopnosť hádže na šimečkovu manku, komunisti tiež vytvarali vonkajšieho a vnutorneho nepriatela
soros ani šimeckova manka mu nefunguje
Si vis pacem, para bellum (Ak chceš mier, pripravuj sa na vojnu)
ani Boh nepraje russkemu Satanovi
rusským vojnovym štváčom nejde o mier
pohlavníčkovia a zjemvlekári to nevedia prekusnúť :)
nech sa russ dobre rozmláti, ja som spokojný
nik neponížil russa tak ako Ukrajina
V Moskve bude hrať šachy s Asadom a Chomeinim, pri čajíčku a s dekou na kolenách
a zatial chromtavý russ po 5 rokoch vojny stále ryje držkou v blate pôdu na vychode Ukrajiny
Poliaci to dokončia skôr ako my dialnice
Odporúčame