Peťko sa hrá zasa na vojačika
Peťko sa hrá zasa na vojačika
maďarskí zasraní neokoni
ale hlavne že sebe si zasa zvýšili platy
Kalimu došiel asi fet
dve russké onuce
ficko je taky isty debil ako Trump, akurat nemá armadu a ani ekonomiku
všetci sa rehocu s ficka
Slovensko postupne buduje kapacity na zapojenie sa do obnovy Ukrajiny, vytvorilo aj vlastný fond, ktorý má spravovať Úrad podpredsedu vlády SR pre Plán obnovy a znalostnú ekonomiku
Prímerie je, aj podľa vyjadrení amerických predstaviteľov, krehké. Ceny ropy klesli ale na Slovnafte lacnejšie nenatankujeme.
Orban a ficko maju dobrých kamarátov
ešte si pamätám ako Kali nosil tričko ( relikviu ) postreleneho po všetkych relaciách a tym buď znehodnotil dôkaz alebo čo je najpravdepodobnejšie cele to bola operacia SIS, niečo ako gruzinsky prevrat
podla mna sa skôr smeje 500 mil europa s 5 mil slovenska
kolko včera vzniknutých čínskych automobiliek prežije?
no nič, Iran hodil bobek a zem sa točí ďalej ako dokázala loď Orion
chlapci z NASA mu dali najavo ze to nie je ich prezident :)
a tak ficko spoliehal na toho Trumpa
ja si myslím ze už sa Družba nikdy nenajde a tým zvestujem útrum russkej rope
Keď teraz russko ukončí vojnu ešte mu nejaká rafineria zostane
Vance orbánkovi velmo nepomôže
Odporúčame