russ ta potrebuje na fronte lebo prehráva
russ ta potrebuje na fronte lebo prehráva
priemerná ficotleba sa rada necháva ojbť, lebo sa jej to páči
En ten tiky, dva špendlíky. Či je ona a či on, ficko s orbanom ide z kola von!
100x oklamane ficotleby nehanbite sa a zatlieskajte svojmu prezidentovi
russký služobníček
Orbán s ficom skončili
nech sa ten fickov prezident mieru nevyhráža, pôsobí komicky s tym účesom
slovenský žebrákistan nemá inú možnosť ako EU
tučko dostal malu ochutnávku
nejaké Horthyovske madarsko predsa nebude vrtieť s celou EU, jednoznačne zrušiť !
Nech si nezvyká na slobodu
Traja pracujuci dnes musia živiť jedneho geronťaka, nech predaju byty keď chcu žiť nad pomery
gerontač tu zanechá iba dlhy
až sem to komunistická gerontač dobudovala ale dôchodky by chcela ako pracovití Nemci alebo Japonci
len nechcem živiť socky ako ty
o akej solidarite sa bavime, ked dnes živíme geronťákov tak kedy nam to vrátia?
máme najnižšiu pôrodnosť a životnú úroveň ale geronťáci si budú krochkať ako prasce v žite
táto krajina nie je pre mladých
majú byty a úspori a nevrav mi ze nie
takto sa aj grécko dostalo do pekla a potom vsetci utreli huby
Odporúčame