ty si majitelom pravdy nikdy nebol :)
ty si majitelom pravdy nikdy nebol :)
neokoni sú svetové zlo
bombicovo stádo sa za ten rok nejak rozutekalo do ineho košiara
ficotleby zato ste také sprosté lebo chlontáte Savo
kušuj bombicovec
kde sú teraz blbošove roztlieskavačky s pokrikom Nech žijú USA
zachvilku Orbán a Trump končia, v tomto poradí
russofašistické entity nemajú mať hlas v rade Európy
russ ta potrebuje na fronte lebo prehráva
priemerná ficotleba sa rada necháva ojbť, lebo sa jej to páči
En ten tiky, dva špendlíky. Či je ona a či on, ficko s orbanom ide z kola von!
100x oklamane ficotleby nehanbite sa a zatlieskajte svojmu prezidentovi
russký služobníček
Orbán s ficom skončili
nech sa ten fickov prezident mieru nevyhráža, pôsobí komicky s tym účesom
slovenský žebrákistan nemá inú možnosť ako EU
tučko dostal malu ochutnávku
nejaké Horthyovske madarsko predsa nebude vrtieť s celou EU, jednoznačne zrušiť !
Nech si nezvyká na slobodu
Traja pracujuci dnes musia živiť jedneho geronťaka, nech predaju byty keď chcu žiť nad pomery
Odporúčame