dvaja najväčši russkí lobisti s najdrahšiou ropou v EU ju chcú poúčať
dvaja najväčši russkí lobisti s najdrahšiou ropou v EU ju chcú poúčať
kremelsky Hitler vyvolal 3 sv vojnu a platime za to aj my
kde je teraz ten suverén ficko?
nikto nepodporil tak greendeal ako Potkan s Trumpom, čistá pravda :)
za mňa palec hore pre NASA, nie pre trumpetu
na oslíkovi do pekla, a na čom inom keď slovnaft prešafáril naftu
za prvý April považujem sj čínsky vesmirny výskum
ale aspoň nezapieraju ako fico kolu s Haščakom na byte
otcovrahova Blbošova mama ešte žije, tak snáď cikáda ju oslobodí
praudu mal, predvidal dôsledky svojho vladnutia
nakoniec to zaplatia ficotleby jazdiace na dízláčikoch
nafta na prídel automaticky vyselektuje dezolatov na cestách, takže ja som spokojný
antisocialny fico by nemal teraz vysadavať na FB ale riešiť, jááj ale keď mu už nezostal nikto kto by ho bral vážne
vladnuť neznamená ukazovať na vsetkych prstom a ja nič, ja len muzikant
a ficko čo robí, či sa len tradične stažuje na všetky strany?
majitelia dízláčikov na bicykle alebo do MHDčiek
takze zem nie je plochá ako dezolati tvrdili
russopitchky vsak nebudte tak frustrovane, USA zasa zvíťazili :)
do matiek a manželiek nadávať sú také skratky zúfalých neokonov
Odporúčame