nie vďaka, ale napriek
nie vďaka, ale napriek
vsetci vedia ze EU dobre platí, tak čo stratila?
Je až do očí bijuce ako sa snažia russáci ziskať naspäť stratene trhy
NASA dokázala svoju dominanciu
Ko-kotlar sa teraz predavkuje savom
takže nazi Zder SS má tak 15 %
naši fašobolševici nam miesto Dánska alebo Nórska davaju za vzor russko a Kubu
vystupi z Orbanovho tieňa alebo bude mať s ním nevyvázený vztah ako ficko s termo Peťkom?
až teraz sa Saková prebudila, keď je zle
bombovo je v tom russku
Trump je mierovy prezident všetkých ficotlieb
skôr mi pripadá ako fickov Peleríny
a k tomu že klesol russky vývoz sa prepadol aj rubel
Zderaci si nejak pridávajú
vojna sa meni na russkú katastrofu
Peter Weiss : Smer podporuje Mazureka a toleruje Bombica. Aký iný príklad tolerancie otvoreného fašizmu potrebujeme?
vidim dvoch samovrahov v Pešti a v Požoni
Iranske deti sú klasika na západe :)
tí dvaja dokopy nemaju ani jeden hlas v EU
Odporúčame