dobre russákom tak, nemali rozpútavať nezmyselnú vojnu
dobre russákom tak, nemali rozpútavať nezmyselnú vojnu
miesto investovania do tratí budu šikanovať vodičov, len aby mal kto na vlakoch ešte jazdiť
geronťákom sa nechce makať, tí budu len vystierať ruku k štátu
ževraj russko dobyje Donbas, dobrý fór :)
Lady sa napriklad vôbec nekradnu
Martinka doslova vymenila pretekára za kára Ko-kotlára
Igor Šimkovič popisuje ako ho Martinka podvadzala a chodila na prietrty slovami: S milencom sa stretávala v mojej kancelárii niekoľkokrát do týždňa a aj v noci.
volakedy nas zabavala jednoducha Martinka z Turca a teraz Martinka z Kitsee
hovorim o Martinke von Kitsee
zlodejská chamraď
z makizačky na úplne dno žumpy
z ministerstva kultury je dnes sukromna firma Pičkovičová s.r.o
Kotlár s dezolatnymi očkami vytrtkal z Martinky von Kitsee aj poslednú mozgovu bunku
ministerka nekultúry alias stará mrochta Šminkovičova by to mala zabaliť
v tomto novom svetovom poriadku russko nebude ani sedieť za stolom
russku nejde o mier
takze ničnerobič Peťuldo sa kupe v šampanskom
slovači treba v Polsku zaviesť dvojnásobne vyššie ceny
Péter je taky Lavrovov služobníček podla nahravky
Odporúčame