a maju aj Avengerov, Batmana a Spidermana
a maju aj Avengerov, Batmana a Spidermana
kedy sa rusak naposledy dostal dalej ako na obeznu drahu Zeme?
uzasny uspech - nefunkcna sonda po 20tich sekundach zomrela a stihla poslat 70 riadkov sedeho nic
prvu snimka z povrchu Venuse urobili hadaj kto
ano
amici
ynteleguan, najdi si co znamena synekdocha
tak to je goool
akurat, ze to americke pieskovisko je cela slnecna sustava
a to rusacke konci na zemskej orbite
heheee
a Venusu si rovno skrtni, mat funkcnu sondu na Venusi 20 sekund s tym ze posle stvrtinovy obrazok nicoho, to sa za uspech da povazovat akurat v rusakove
nevies citat, serjoza? pytal som sa kedy
rusaci boli oblubeni asi tak ako teraz
moc sa nezmenilo
tvoje zdroje su limitovane vyberom knih v kniznici na tvojom psychiatrickom oddeleni
je to poznat
klasicky falosny antimilitarizmus rusakov ako za totaca
1. najprv sladkymi recami o mieri odzbrojit
2. vzapati vtrhnut do krajiny tankami
mohol by mi nejaky clen miestnej severoazijskej uderky konecne odpovedat na otazku :
kedy sa rusak naposledy dostal dalej ako na obeznu drahu Zeme?
co by za take fantazirovanie v podobe deviatich pristati na Marse dal taky rusak
amik devatkrat uspesne pristal na Marse a ma tam v sucasnosti niekolko funkcnych pristrojov
rusak?
ten chudak este ani nepristal
ten, o ktorom je clanok, mily rusakofil
americky bezdomovec sa ma lepsie ako priemerny zarabajuci rusak
necudo , ze miera chudoby v US je 3x vyssie ako rusacka priemerna mzda
coby za to rusak dal, keby mohol byt "chudobny" v US
plochozemcovi davas link o radioizotopoch ?
tak to vela stastia
amik rutinne lieta k planeta, asteroidom, dokonca za hranice slnecnej sustavy
a rusak akurat 30 rokov prelestuje ten svoj srotacky taxik menom soyuz
nie som prepity alkac so zakladkou z hladovej doliny ako ty
skoc z mosta s nazorom, ze gravitacia je vymysel vedcov a potom poreferuj ako to dopadlo
Odporúčame