rusacky kozmicky program dokazal za 30rokov akurat rozkradnut Vostocny a parkrat prelestit ten srot menom soyuz
za to amik mal raketoplany, ktorym vyniesol Hubble a postavil ISS, lieta k planetam a asteroidom, dokonca za hranice slnecnej sustavy
pred desiatimi rokmi sa US rozhodli vyrazne inovovat a toto je vysledok
rusak za 30rokov nedokazal vo vesmire vobec nic a naposledy sa dalej ako na zemsku orbitu dostal v roku 1989
ubohi rusi
a bude horsie

