len maly update :
tu jednu rusacku lietadlovu lod si mozete skrtnut :
je to 13 : 0
len maly update :
tu jednu rusacku lietadlovu lod si mozete skrtnut :
je to 13 : 0
taky Vostok v roku 1980 dal 48 jednou ranou
hehe a ten sojuz ide do srotu vzdy
raketoplany leteli 135 misii a preletelo sa v nich 355 ludi
to rusak so srotackym sojuzom nikdy nedobehne
co pekne vidno na tomto zozname vesmirnych sond :
Rusacky kozmicky program sa 30 rokov nikam nepohol
Amici su spicka, ale rusakov predbehli uz aj cinania a indovia.
Co by za to riziko uhoriet v Buranovi rusak dal
Hehe
Nevydalo
Oo zem zaslubena
Priemerna mzda 400eur, priemerny dochodok 160eur a nie su schopni vyrobit ani slusne auto
Ale za to maju plnu propagandu bajnych rusackych zbrani, ktore nikto nevidel.
Rusofili hykaju nad tymito chimerami a civilizovany clovek fandi realnym uspechom, pokroku a inovaciam
Chudak Juraj, tiez doplatil na rusacku lajdackost
Ani nevies ako sa mi tento rusofilny boj proti realite paci
Som dojaty k slzam, Artur
tych oslav americkych uspechov je v poslednej dobe celkom dost
skoda, ze neoslavuju aj rusaci.
nemaju co
kedy nas niecim novym potesia bratia rusi ?
americania nas za poslednych 30 rokov potesili mega-uspesnym projektom raketoplanov, ktorymi vyniesli Hubble a postavili ISS, lietaju k planetam a ich mesiacom, rutinne pristavaju na Marse (9x), vysielaju sondy k asteroidom a Slnku a dokonca za hranice slnecnej sustavy (New Horizons), maju niekolko sukromnych firiem, ktore vynasaju satelitiy na obezu drahu a jedna z nich revolucne inovovala technologie az tak, ze pristava s prvym stupnom rakeit a je schopna dopravit ludi na ISS v ultramodernej lodi
rus bol naposledy dalej ako na zemskej orbite v roku 1989 a aj to bola neuspesna sonda Phobos2
rusov uz predbehli aj Cinania a Indovia
zlozite je pristat s prvym stupnom - na pevninu alebo dokonca na lod
o tom sa rusakom ani nesniva
aku hustotu ma atmosfera na Marse ? uz si vypocital aky objem by musela mat "vzducholod", aby uniesla rovnaky payload aky ma Ingenuity ? kolko gramov helia by si na to potreboval na Marse ?
Roscosmos sa nenechal zahanbit a dnes zverejnil cerstve vizualizacie novej vesmirnej stanice :
no co, uz si prisiel na to preco by bola na Marse heliova vzducholod kravina ?
Chudacik velmiprekvapkany, tak velmi dufal, ze zomru dvaja ludia, ale nevyslo to
rusofili dnes budu opat dufat v smrt dvoch ludi rovnako ako to robili pri starte
to je take mile, rusacke
amik na Marse pristal devatkrat a ma tam niekolko funkncych pristrojov
rusak ?
nula , nic
Odporúčame