nevydaju, ale proti rezolucii BR OSN cislo 2166
myslim, ze JIT bude musiet vymysliet ako pachatelov dostat pred sud, historia by par prikladov nasla
:D
nevydaju, ale proti rezolucii BR OSN cislo 2166
myslim, ze JIT bude musiet vymysliet ako pachatelov dostat pred sud, historia by par prikladov nasla
:D
nechceli by si rusaci zopakovat hlasovanie o trestnom tribunale OSN pre vrahov MH17?
teraz uz snad nie je "prilis skoro"
:D
a to, ze vysetruju len Holandania si vydedukoval z definicie JITu : Malajzia, Holandsko, Ukrajina, Australia, Belgicko?
dnes ti ide mimoriadne
:D
wow, tak so skoromuzom ste myslim na pomyselnom prvom mieste v blbosti ruskych trollov spolocne
:DD
je to ta ista
asi si po dvoch rokoch oslepol
menej pit
:DD
este aj ta zelena plachta je ta ista ako na fotkach DSB, boze zase ruske priblble konspiracie
:DD
haha , nekonzistentna ruska propaganda svojimi protichodnymi bludmi rozhadala aj rusofilnu uderku
:DD
nebudes ty nahodou nejaky neo-nacista, co sa rad kupe s kamaratmi nahy?
uz zacinam mat obavy
:DD
normalne by som povedal, ze cast uderky veri su-25 , cast zase BUKu zo Zaroscenskoe
ale ty si nad vsetkymi !
ty veris vsetkym ruskym verziam naraz
:DDD
ved to boli ruske otazky
sa mi zda, ze ich davala sama velka konska hlava alias Lavor
:DD
kolko treba mat osobnosti aby si veril vsetkym tym rusackym bludom ?
12 ?
15?
:D
ukoncene?
to si kde zobral sergej?
toto sa skonci az ked budu ruski vrahovia v base
hmmm, pamatate si na to ruske veto k trestnemu tribunalu pre vrahov MH17?
ze vraj je prilis skoro
:DD
sami sa tym chvastali v ruskych telkach
pamat rusofila je kratka
ako nohy ruskych lzi
:DD
tricka s podobnymi motivmi budu na MS v Rusku velmi popularne :
Odporúčame