miliarda eur, rusakom su dobre uz aj omrvinky
:DD
miliarda eur, rusakom su dobre uz aj omrvinky
:DD
haha, zlate rubliky nikto ?
nieco o ruskych vrahoch co zostrelili MH17 by si nemal ?
tapetarik
:D
na novicoku tak akurat pohoreli ruski vrahovia
:D
ano a zaroven este aj MH370
na tuto priblblu rusku verziu sme vlastne zabudli
:DD
hehe, este zacne rusofilna uderka tvrdit, ze BUK bol vyrobeny na slovensku ako ten novicok
:DD
dalsi rusky troll co cita len nadpisy, co?
hned dalsie vety :
Pochádzal z Kurska a patril ruským ozbrojeným silám. Medzinárodný tím vyšetrovateľov oznámil, že sa mu podarilo identifikovať raketový systém, ktorý v lete 2014 zostrelil civilné lietadlo nad východnou Ukrajinou.
haha
rusi uz forsirovali tolko verzii, ze by na predkladanie dokazov ku kazdej z nich potrebovali desatrocia
:D
nepodcenuj ho
v idiotizme nas este parkrat prekvapi
:D
primitivne mlzenie
:D
ten BUK patril ruskej armade
ja? no myslim, ze to o sebe tvrdi niekto iny
ale stale neodpovedal
takze asi nic
:DD
rusaci na mieste dopadu zistuju, ze zostrelili civilne lietadlo namiesto vojenskeho
stokrat opakovane bludy ruskej propagandy
MH17 letel presne podla svojho letoveho planu, ktory mu schvalili uz v Amsterdame
a letel tak ako kazdy let predtym
a letelo tam v ten den spusta inych civilnych liniek. aj tie tam niekto "umyselne" naviedol ?
:D
Sergej Dubinsky este asi zije
bude mat teraz zabavny zivot
no nehovor a ake su tie seriove cisla?
a odkial vies co znamenaju?
co si mukloval v ruskej tovarni na rakety?
:D
nebolo by od veci poziadat o asistenciu Mossad
ti uz par masovych vrahov pochytali
taky sergej dubinsky si uz v rodnej ruskej vieske obhryza nechty
ved nie vsetci rusi maju v laske masovych vrahov
Odporúčame