vcera tu rusofilna uderka klamala, ze "ako je mozne, ze francuzi nezatkli ziadneho rusa"
a dnes si rusi predvolali francuzskeho velvyslanca, ze preco im pozatykali tych ruskych nackov
:DDD
vcera tu rusofilna uderka klamala, ze "ako je mozne, ze francuzi nezatkli ziadneho rusa"
a dnes si rusi predvolali francuzskeho velvyslanca, ze preco im pozatykali tych ruskych nackov
:DDD
najlepsie na tom je, ze teraz boli ruski nackovia vyslani do europy s pozehnanim oficialnych ruskych struktur
ale pocas MS 2018 v Rusku budu tieto hoviadka v domacom vazeni pod kontrolou FSB
uzitocni idioti
:D
vdakabohu francuzi tych ruskych nackov odchytili a deportovali este pred zapasom so Slovenskom a tak bol v Lille pokoj
kia vyraba tanky ? ze nemoze vyvazat do ruska ?
to urcite . . .
ahaaa
myslis ten ladoborec, co ste postavili za 45 rokov ?
:DD
ved uz ziadate
za dva roky sa vas nazbieralo 3177 :DDDDD
boli, ale ten druhy gol ste vdakabohu nedali
vyssia uroven nadora :
Evropa je sepsula, v Rusku, ve své vlasti, našli fotbaloví chuligáni zastání. "Nevidím nic špatného na tom, že se naši fanoušci perou. Naopak, dobrá práce hoši, jen tak dál," nechal se slyšet politik Igor Lebeděv.
daimler akurat tak predpoklada, ze ruska praca bude stale lacnejsia ako napriklad ta cinska . . .
a co, o vykoristovatelskych otrokarskych kapitalistoch nebude nic ?
este vam to obhajovanie ruskych neonacistov nestacilo ?
Hajlování a fotky s Putinem. Ruským chuligánům velí radikál Kamanča
pri nom by stupnicu museli rozsirit do zapornych cisiel
Odporúčame