odkial asi tak dasha bude , ze ?
:DD
ukrajinske hackerske skupiny sa naburali do uctov ruskych propagandistov a ukradli asi 12GB komunikacie
tu mas nieco o MH17
nechceli by ste byt ruskym propagandistom ?
Začátkem června kybernetická aliance ukrajinských hackerských skupin Falcons Flame, Trinity a Ruh8 poskytla dobrovolným průzkumníkům z mezinárodní komunity InformNapalm obrovské množství dat vytažených z nabourané mailové korespondence a cloudových úložišť ruských novinářů a propagandistů.
ruskom ovladane media sa opat zhovadili, ked citovali recesisticke ucty z twitteru a vydavali ich za skutocnych novinarov :
hahaaa to nie su fanusikovia anglicka ale ruski nackovia, co pokradli anglicanom vlajky
preto su vsetky naopak
jednoduchy rusky trollko :DDDDDD
to je vyprava slovensko-ruskeho priatelstva ?
este tam chyba carnogursky
:DDD
wau
anglicania protestuju proti zapasu SK vs RF ?
aj ty davas krokodila ?
nejake ruskou vladou nekontrolovane medium o tom nepise?
Lavor opat na smiech celemu svetu :
Ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov považuje zadržení 43 ruských fanoušků, kteří jsou podezřelí z násilností v Marseille během fotbalové Eura, za nepřijatelné. Předvolal si proto francouzského velvyslance v Moskvě. Podle Lavrova ostatní fanoušci ruské příznivce provokují.
divoki anglicki fanusikovia v priamom prenose Russia Today :
teraz medzi popijajucimi anglicanmi a policajtami presiel telefonujuci kravatak
musi tam byt nebezpecno
:DDDDD
tito su uz chvalabohu spat v rusku :
Hajlování a fotky s Putinem. Ruským chuligánům velí radikál Kamanča
brutalne nasilie !
niektori dokonca poskakovali a zdvihali ruky nad hlavu !
:DDD
traja policajti postavaju, za nimi presla francuzka s kufrom cez cestu
riadne masakre
:DDDD
v anonymnej debate "poznat debaterov"
tak urciteeeee . logika vam ide
:DDDD
aj ja mozem byt zena, ked to sem napisem. alebo je pre vas doveryhodnejsue pouzivat zensky rod ?
:D
dnes zaregistrovana a len dve prispevky tu pod clankom
tomas, este nejaky ten telfon vyhrabes ?
:DD
on uraza ruskych trollov, len si si to pri svojej kognitivnej nedostatocnosti nevsimol
:DDDD
ruski neonacisti su uz spat v rusku vdaka francuzskej policii , tak bol klud
Odporúčame