ze vypravu ruskych "fanusikov" viedol otvoreny neonacista s oficialnou legitimaciou ruskej delegacie je asi podla rusofilnej uderky tiez uplne v poriadku, ze ?
Alexander Sprigin, oficialny veduci ruskej fasunikovskej vypravy, ktoreho dnes zadrzali spolu s dalsimi rusmi.
a tiez je to asistent Igora Lebedeva, člena výkonného výboru Ruského futbalového zväzu, ktory sa o utokoch vyjadril takto :"„Nevidím nič zlé na bitkách fanúšikov. Práve naopak, dobrá práca, chlapci, len tak ďalej,“


