v budovani nenavisti medzi narodmi su rusi prebornici !
v budovani nenavisti medzi narodmi su rusi prebornici !
ty akoze ked niekoho stretnes so sadrou na ulici, tak ta to tak nasrdi, ze by si si aj udrel ?
:DDD
ale kdeze.
anglicko ako vyspela krajina uz davno zaviedla proti nasilnym fanusikom tvrde opatrenia.
za to v rusku to neonacistami v radoch futbalovych "fanusikov" priam prekypuje
co cakat od "fanusikov", ktori si za miss ruskej futbalovej ligy zvolili neonacistku, ze ?
Russian MP tells country's soccer thugs 'well done, lads, keep it up' while fans' official leader is caught doing Hitler salute
Read more: http://www.dailymail.co.uk/news/article-3640…
Follow us: @MailOnline on Twitter | DailyMail on Facebook
raz su za najmocnejsich politikov sveta
raz za blaznov
ako sa kremlu hodi
:DDD
Kremeľ vyzval fanúšikov, aby sa umravnili
tak preco ruski trolli stale kvicia ?
pocuvajte Kremel!
:DDD
vyhrazat sa ?
to vam rusom zostalo ?
:DDD
toto bude asi podla ruskej uderky ministrant, ze ?
a pritom je to predseda ruskej unie fanusikov
ruski neonacisticki geroji prisli robit samozvanych policajtov do europy?
nevydalo
:DDD
jasne, to je akoby som povedal:
dalo sa cakat, ze ruski neonacisti budu mlatit ludi hlava nehlava a ruski oficialni predstavitelia im za to budu tlieskat!
:)
organizovane, chladnokrvne a s posvatenim statnych organov , tak ako ruski neonacisti ?
asi tazko
juhuuuuuuu :DDDDDDD
Euro 2016: France deports 29 Russia fans who were on bus to Lille with far-right fans' association chief
The incident was live-tweeted by Alexander Shprygin, head of the Russian Union of Supporters and a prominent far-right activist
zajtra rusofilna uderka fandi rusku
a niektori z nich by sa opat radovali, keby rusi napadli slovenskych fanusikov, rovnako ako sa radovali v pripade napadnutia anglicanov
odhalovanim bludov ruskych trollov
dakujem! :)
a tiez predsedaju celoslovenskej unii fanusikov ako ten rusky neonacista predseda celoruskej unii fanusikov ?
a tiez vedu nasich fanusikov vo francuzsku ako ti ruski neonacisti ruskych ?
uz to zacina
Slovákov čaká nová vlna proruskej propagandy, trollovia pritvrdia cez naše predsedníctvo
Odporúčame