toto video venezuelskej matky, IT specialistky, radsej nepozerajte, ak viete po spanielsky :
toto video venezuelskej matky, IT specialistky, radsej nepozerajte, ak viete po spanielsky :
ruski trolli predsa tvrdili, ze idu len po rusoch :DD
inak, zoznam meldonistov :
hlad za chvilku prerastie strach z madurovych vojakov
utok na neonacistov ?
to uz je proti srsti len neonacistovi
celkom hej, pretoze tam blaboce 1, slovom jeden, francuzsky senator
ale synekdocha je oblubeny nastroj ruskej propagandy
:DDD
nemozne, aby sa ruski futbalovi "fanusikovia" pobili.
ved sa len pozrite aku miss futbalu si mierumilovni ruski "fasunikovia" zvolili :
z analyzy ministerstva vnutra :
Slovensko sa tak ako ostatné štáty v strednej a vo východnej Európe stalo predmetom informačného pôsobenia vplyvových štruktúr Ruskej federácie. Prejavuje sa to vo forme vytvárania a podpory informačných kanálov a s nimi spojených subjektov, ktoré šíria proruský naratív a spochybňujú hodnotové zakotvenie Slovenska v euroatlantickom priestore.
S tým je spojené šírenie rôznych nepravdivých informácií súvisiacich s konfliktom na Ukrajine, ale i utečeneckou krízou či konfliktom v Sýrii. V súvislosti s nadchádzajúcim predsedníctvom SR v Rade Európskej únie možno očakávať ich zintenzívnenie.
Jedným z konkrétnych opatrení, ktoré ministerstvo vnútra pripravuje, je príprava nového komplexného projektu v rámci fondu Internal Security Fund, zahŕňajúceho analýzu komunikačných kanálov a naratívov používaných protidemokratickými aktérmi, moderné formy vzdelávania prostredníctvom e-learningu a budovanie kapacít pre policajný zbor.
.
este tvrdia, ze vdaka sankciam sa im pestovanie paradajok oplati viac ako vyroba zbrani
no super, sme radi aj za rusov
aj Ceaușescu si vozil na demonstracie vlastnych ludi. nepomohlo
OSCE : pred demonstraciou sme pozorovali 73 autobusov zaparkovanych pri donbas arene. ludia z atubousov boli smerovani koordinatormi v civilnom obleceni, ktori s ludmi dorazali tymi istymi autobusmi
Before the demonstration began, the SMM noted 73 buses parked at the Donbas Arena and approximately 200 people waiting in the area. The SMM observed as crowds of people were directed by men in civilian clothes who had also arrived on the buses, towards various gathering points in the vicinity of a central public square. “Senior” “DPR” members spoke at the gathering and the demonstrators carried placards with slogans in English and Russian. The demonstrators began to disperse and return to the buses at approximately 11:00. More than 600 armed men and women (ten per cent women) were providing security for the gathering.
no ale nie je to super, ze sankcie sposobuju, ze rusi prestavaju vyrabat zbrane a zacinaju pestovat paradajky ?
:DDD
OSCE v reporte z 10.6.2016 prinasa popis exhumacie jedneho dovodu zavedenia sankcii :
The SMM monitored adherence to the ceasefire near government-controlled Sokilnyky to facilitate the recovery by a Ukrainian volunteer organization of two bodies buried in the area. Also present, supervising the work, were members of the Ukrainian Armed Forces. The SMM saw that the grave had been marked with a sign which identified both men as being from government-controlled Lysychansk (75km north-west of Luhansk), which had been the site of fighting in the summer of 2014. The sign also mentioned the term, “Novorossiya”, and indicated that both men died on 19 February 2015.
The SMM observed as the bodies were exhumed: one was dressed in a military-type uniform and the other was wearing a military uniform with Russian Federation military insignia on it.
The SMM observed as the bodies were taken to a morgue in Sievierodonetsk (74km north-west of Luhansk).
hovoril rusky anaalytik :D
este dajte tu infografiku zo spitnikinuuuz, kde podla ruskej propagandy malo slovensko prist v roku 2015 o 43 tisic pracovnych miest
a pravda je zase uplne naopak
:DDD
debata na pravde - idealny objekt studia miniserstva vnutra pri rozplietani nitiek ruskej propagandy na slovensku
Kaliňákov rezort priznáva: Slovensko je predmetom pôsobenia ruského vplyvu
z listu, ktory podpisalo 12 politikov :)
. . .
Today, more than two years after the implementation of these sanctions in reaction to the situation in Ukraine, the warning signals are still red.
. . .
aj oni si uvedomuju, ze dovody zavedenia sankcii trvaju
:D
vsimli ste si ako obzivli aj rok spiace konta ruskych trollov ? aktuality.sk mali pravdu :
Slovákov čaká nová vlna proruskej propagandy, trollovia pritvrdia cez naše predsedníctvo
v petrohrade ozivuju starych trollov ?
okrem dnesnych, posledny prispevok Magora : 2.9.2015
za dnes - desiatky
aha,takze vdaka tomu maju take mizerne mzdy a dochodky ?
:))))
Odporúčame