tak urciteeeeee :D
logika nebude tvoja silna stranka :DD
vies vobec co si napisal?
"Ja tam čítam, o raketových systémoch ( medzi nimi Tornado-S ) ktoré mali byť stiahnuté do určitej vzdialenosti z oboch strán"
:DDD
co ma SWIFT spolocne so zakazom exportu tazobnych technologii a technologii dvojiteho pouzitia z EU do ruska ?
naozaj logika hodna . . .
mimochodom v Minsku II sa pise :
Pull-out of all heavy weapons by both sides to equal distance with the aim of creation of a security zone on minimum 50 kilometres (31 mi) apart for artillery of 100mm calibre or more, and a security zone of 70 kilometres (43 mi) for multiple rocket launchers (MRLS) and 140 kilometres (87 mi) for MLRS Tornado-S, Uragan, Smerch, and Tochka U tactical missile systems
- vsimnite si zmienku o Tornado-S - zbran, ktoru ma vo vyzbroji len Rusko
a teraz si vsimnite, ze tento dokument podpisal rusky velvyslanec Mikhail Zurabov
"Rusi sú len sprostredkovatelia Minských dohovorov, nie sú účastní"
loz ma kratke nohy
a trvanie
Signatories
The document was signed by:
Swiss diplomat and OSCE representative Heidi Tagliavini
Former president of Ukraine and Ukrainian representative Leonid Kuchma
Russian Ambassador to Ukraine and Russian representative Mikhail Zurabov
DPR and LPR leaders Alexander Zakharchenko and Igor Plotnitsky
mna by zaujimalo preco medvedik s tym embargom cakal az na europske sankcie voci rusku aby ho mohol zaviest ked im tak pomaha
veru veru
dolezitou udalostou bude zverejnenie vysledkov kriminalneho vysetrovania MH17 a posunutie spisov na sud
po lete
mno co asi
rusko vyrobilo jeden ladoborec, tak uz zrazu pocty ladoborcov su najdolezitejsim indikatorom vyspelosti armady
:DDD
kto iny ako rusi by sa chvastal, ze zacne o 4 roky vyrabata lietadlo, ktore ma konkurovat lietadlam spred dvadsiatich rokov
:DDD
a uz to videl niekto vo vzduchu? ci rusom stacilo aby nad tym medvedik poonanoval v hale ?
skvele, takze rusi prestavaju vyrabat zbrane a zacinaju pestovat paradajky
a ze sankcie nefunguju
:DDDDD
veru
ini su co o tom rozhoduju a bude ich z G7 dost vela
a gabriel medzi nimi nie je
argentina zastavuje vysielanie propagandisticikej Russisa Today
alebo inak : "ruska propaganda je svetoznama a neoblibena"
:))))))
ci budu sankcie proti rusku alebo rusko v G8 nezavisi od vyjadreni jednotlivych europskych politikov, ale hlavne od ruska
sice na G7 chodia ministri financii, takze opat sa k tomu vyjadruje clovek, ktory na to nema skoro ziaden vplyv
navyse to cislo 7 znamena, ze okrem Nemecka o tom rozhoduje este dalsich 6 krajin
alebo zeby
rusko planuje vratit krym a opustit vychodnu ukrajinu ?
co sa deje?
rusky trolli priznavaju, ze separati dostavaju zbrane od ruska ?
:DDDD
Odporúčame