akurat, ze ta taktika plati len na individua s kognitivnym deficitom, ze? :)
akurat, ze ta taktika plati len na individua s kognitivnym deficitom, ze? :)
klasicka rusofilna taktika :
ak to uvedu oficialne zdroje (MZV RF) staci to prehlasit za novinarske vymysly a v rusofilnych radoch zavladne prijemna spokojnost, ako ste zahladili nevyhovujuce informacie :)
vymyslat si vitazoslavne formulacie a vkladat ich do ust niekomu, kto ich nepovedal, aby pomastil rusofilne bruska nie je ziaden kumst :)
william cohen : "doteraz Rusi bombardovali syrsku opoziciu, az teraz svoje utoky namierili na ISIL"
akurat tak boriskova fantasmagoria pre rusofilne ovecky
papajte kremloboti
nieco si borisko vycuca z prsta ako napriklad:
"Spolupráca s Ruskom v Sýrii je kľúčom k víťazstvu nad Islamským štátom, pripomenul William Cohen,"
nieco hodi do translatora :
"v podmienkach obmedzenej základne spolupráce"
a zlattanina je na svete :)
dalsia ukazkova zlattanina, aspon sa nauc po anglicky borisko
co Cohen naozaj povedal najdete tu :
zase strasis ludi dedulko ako onehda toluenom z brokolice ? :)
resveratrol je sice sporna latka, ale nenasiel som studiu, ktora by tvrdila, ze je hepatotoxicky. prave naopak - studie vacsinou reportuju jeho tlmiaci ucinok na hepatotoxicke agenty
tak co dedulko, das link alebo nedas ako obvykle ? :)
a kdeze sa podeli tie vase socialisticke istoty?
:D
chlieb - 1.33E
maslo - 1.02E
moznost slobodne vycestovat - na nezaplatenie
tak urciteeeeeeee
za rok a pol podpisalo tu kotletkovsku peticu za vystupenie z NATO 2776 ludi
2776 ludi !
:DDDD
1. ziadne vyrazne podporne efekty DHEA pre sportovcov neboli dokazane
2. vsetci americki sportovci ho maju zakazany
este pokonspiruj, kremlobot
no a co ked je dehydroepiandrosteron volnopredajny v USA? kedysi to bolo zname ako "smart drug", ale pozitivne ucinky nikdy neboli potvrdene...
vy rusofili pri obhajobe ruskych preslapov ste niekedy velmi komicki :)
inak samozrejme ale:
brilantna lobotomia !
ficovolici a kotletkovci by tiez mohli nosit tricka so svojimi idolmi
nech su uz z dialky poznat :)
Akoze nemali odkial poznat drahu rakety ? Ved sami dodali vysledok ich modelovania :)
A praveze polohu v momente vybuchu rusaci urcili nepresne - na to v prilohach reagovali aj holandania.
kvantil nekvantil - kedze vsetky oznacene uzemia su zabalene do seba, je ocividne, ze pravdepodobnost sa zvysuje smerom ich spolocnej ose, to na obrazku velmi dobre vidiet.
tiez pekne vidno, ze tam kde rusi urcili raketu 9m38m1 (vacsi obdzlnik), je aj miesto odpalu podla inych dokazov.
ale no, danko sa nas tu snazi presvedcit, ze to nebolo mozne , ale je to ocividny bullshit
navyse - v prehladovom respektive vyhladavacom rezime ma radar TELARu dve moznosti range-u - 50km a 100km, mod zamerania ciela a navadzaci rezim je uz potom mensi (cca 30km)
takze aj keby tam rusaci nemali niekde spottera, ten, co sedel v BUKu by mal aj tak dost casu vystrelit na MH17
ale danko nam bude stale tvrdi opak . . .
Odporúčame