a si si isty? ked neboli ? :D
strelkov pojde za MH17 pred sud, aj ked ho rusko vsemozne chrani
a s nim aj petrovskij, kozitsyn, bezler a dalsi
vas staci nechat a svoje klamstva si vyvratite aj sami
:))))))))
stale ste nam dedulko neobjasnili ktoruzeto vysoku skolu prznite so svojimi kolegami fyzikmi
mozno by to dost vela potencialnych vysokoskolakov zaujimalo
nieco k temu by nebolo ?
mindracik ?
a vtedy vam ta skodoradost za dalsie zostrelene ukrajinske lietadlo vydrzala asi pol hodinu
s tym, ze MH17 zostrelili BUKom separati aj sami separati bezprostredne po zostrele suhlasili - to ked sa chvalili, ze lietadlo zostrelili BUKom
teraz sa rusofilna uderka "cuduje", ze hovorili pravdu
:)))))
doteraz sa smejem na tych otazkach, ktore Lavor predlozil Ukrajine a pytal sa v nich na Carlosa
:))))))))))))
bohuzial uz sa to ukazuje
mnoho informacii, ktore bezprostredne po tragedii zverejnili egyptania sa doteraz nepotrvdilo
rusi su kapitola sama o sebe - vladnuca elita okolo putl3ra je schopna takuto tragediu zneuzit napriklad na znicenie sukromnych leteckych spolocnosti, ktore nie su v spravnych rukach (rozumej rukach kamosov)
je jasne, ze kogalymavia uz teraz skoncila
ruski teroristi sa hlavne pochvalili presnou informaciou - ze lietadlo zostrelili BUKom
asi po pol hodine, ked zistili, ze to bolo civilne lietadlo, uz zrazu ziaden BUK nemali . . .
a vdaka tomu tajnemu programu mali od zaciatku ohladom MH17 jasno, co potvrdilo aj vysetrovanie
len ma tak napada - soudruzi zaspali dobu, ze take satelity nemaju ? este aj satelitne snimky miesta dopadu maju od francuzov :)
ruski statni aparatcici tiez urcite nelietaju polorozpadnutymi neudrziavanymi srotmi
rovnako ako sa nevozia v ladach
:)))))))))
hlavne je ruska, to hovori za vsetko
kde uz len skoncila zahrabana ta rusofilna loz - "ze rusi su v udrzbe najvacsi puntickari" ?
:)))))))))))))))))
uz konecne pochopte, ze americania nebudu do novin tlacit vysledky ich tajneho programu (vid SBIRS, SSTS, DSP)
a rovnako ako v pripade MH17 aj teraz sa ukaze, ze mali pravdu
polovica rusofilnej uderky rozhorcene vyhlasuje, ze "teraz snimky su" (vratane teba)
a
polovica rusofilnej uderky sa pyta "kde tie snimky su ?"
kdopak asi ma ze soudruhu pravdu
:))))))))))))))))))
hej, ty moj dvojprispevkovo-duplikatny troll
a tieto snimky si videl, ze ? mala by sa uz konecne rusofilna uderka dohodnut
pretoze ich sfalsovali aby nimi podporili teoriu o odpale od Zaorschenskoe
posledna hlupa ruska verzia, ku ktorej sa utiekli pod vahou dokazov :)
akoze by ruski dovolenkari odteraz necestovali do egypta airbusmi ale na tankoch ?
dobreee :)))
Odporúčame