vtip je v tom, ze putler nevytriezvel
Admin aeornetu v diskusii pod clankom :
"Analýzu obrázku jsme předali našemu spolupracovníkovi, který je znalec v oboru analýzy fotografie. Software, který používá, vkládá do analyzovaného souboru kryptografický identifikační watermark, který umožňuje identifikaci stroje a softwaru. Watermark zůstává v souboru i po kompresi obrázku do JPEG a dalších ztrátových formátů, takže z tohoto důvodu nemůžeme analyzovaný obrázek zde uveřejnit kvůli anonymitě spolupracovníka. Pro depixelizaci textu se obecně používá matematická korelace a grid analýza. Ve Photoshopu existují také pluginy pro depixelizaci, ale ty nejsou vhodné pro extrakci nečitelného textu. Navíc je potom třeba použít Amplify pro zesílení vzorku v gridu, ale tohle je spíš na diskusi jinam, kde se zabývají forenzní grafikou."
co je ukazkovy pseudotechnicky blabol, ktoremu veria len hlupucke konspiratorske ovecky
dovodom preco je putin "najmocnejsi clovek sveta" je to, ze jeho rezim je cisto autokraticky
zapadne demokracie maju totiz proti koncentracii moci implementovany samoochranny mechanizmus spocivajuci v jej horizontalnej a vertikalnej distribucii
co tak sa pozriet na rebricek forbesu cely, alebo aspon prvych 50 miest. kolko je v nej rusov (putin + jeho oligarchovia) a kolko ludi zo zapadu (kludne len EU+USA) ci uz politikov alebo podnikatelov...
a treba to prehnat depixelizatorom alebo treba hlbkovejsiu forenznu graficku analyzu aby som to v tom clanku nasiel ?
1. nie je to jedina organizacia politickych vaznov. a nech ma akykolkvek kredit, to nezvysuje doveryhodnost cudzich clankov v ich archive. ani samotna organizacia tie clanky nijak nekomentuje
2. kriticke myslenie a hodnotenie informacnej hodnoty u teba trpi znacnym deficitom. odvolavat sa na doverne materialy je smiesne a typicky konspiratorske - pretoze prave konspiracne stranky masovo uverejnuju "utajovane" materialy na svojich weboch aby ohurovali hlupuckych zrutikov konspiracnych teorii bez stipky kritickeho myslenia
v tvojom ponimani je byt spravodajsky silnejsi ocividne prebrat kazdu hlupost z internetu
k tomu tvojmu "uhľu ci nazorovemu vektoru" v prvom poste.
1. aky ma ten clanok vztah k szcpv ?
2. su tie tvrdenia overitelne? ako napriklad :
"na základě těchto zkušeností dospěl Hegenbart od května 1989 k názoru, že současné vedení strany není schopno nezralé problémy řešit"
alebo
"když v létě 1989 odmítl návrh Lorence na spolupráci při vnitrostranickém puči, začal připravovat svůj vlastní plán"
3. mas pristup ku zdrojom, z ktorych ten clanok udajne cerpa?
myslis to znovuotvorenie mcdonaldu na puskinovej v moskve?
ze sa ti s alobalovou ciapkou na hlave ulavi
ci nepochopil?
hlavne treba pouzit kvalitny depixelizator, potom sa aj v tom clanku objavia tie neexistujuce dvojjazycne transparenty
a este treba poprosit anonymneho forenzneho grafika, aby vysvetlil ako sa z tej skatule dalo rozdat niekolko tisic cervenych kariet.
samozrejme, to ze mali vsetky rovnaky odtien uz forenzny grafik dokazal
no hlavne si kazde rano vyrobit alobalovu capicu a vsetko bude fajn
hehe, tiez som po "nedostatku rublov v nemecku, usa ci kanade" prestal citat
jasnee, rusi lacno nakupuju dolar za ruble
mam to este raz zopakovat ? ludska blbost je nekonecna
hlavne si tie fotky treba prezriet v nejakom depixelizatore a hned je jasne, ze tie ruky patria byvalej zamestnankyni americkeho velvyslanectva
ludska blbost je nekonecna!
nie, neopisuje americanov.
s tou predstieranou nechapavostou ste uz smiesni.
alebo zeby ste to nepredstierali?
vonkajsi nepriatel statu - hlavny predpoklad zdravej totality
Odporúčame