Kým im bude hlupák sedieť v Kremli , na viac nemajú, musia to pochopiť
Kým im bude hlupák sedieť v Kremli , na viac nemajú, musia to pochopiť
Ešte tam chýba Ukrajina 2022 ,a niečo v Afrike
A nedajú a nedajú si Ruský fajčiari povedať aby nezahadzovali ohorky z cigariet, raz si podpália aj ten Kremeľ z Putinom
Proste dezolat , pol litra vodky a potom na bagetu autom
To písali v denníku N ? Keď im už robíš reklamu ;)
Takže ked je elektráreň už Ruská čo bude brániť Ukrajincom ju trochu vylepšiť raketami
Rozdiel je len v tom že proti Hitlerovi boli USA a Británia spojenci Ruska a dodávali im zbrane, muníciu a techniku, teraz je Rusko v úlohe Nemecka, a bojuje proti celej Európe ktorú podporuje USA a Británia, takže Rus skončí tak ako skončil Nemec, nemá žiadnu šancu vyhrať, určite nebude Rusko zničené vojensky, NATO sa nikdy nepustí do vojny z Ruskom, ak je nezačne prvé Rusko, ale ekonomicky padne
Rusko na hubu a dlhé roky bude trvať kým sa dostane tam kde bolo doteraz, a to len preto že jeden hlupák chce kúsok cudzieho územia, ako keby ho Rusko malo málo, pritom viac ako dve tretiny rozlohy Ruska sú neobývané
V komunálnych voľbách v roku 2010 kandidoval do miestneho zastupiteľstva mestskej časti Bratislava-Karlova Ves za koalíciu strán SMER – sociálna demokracia (SMER-SD),
Prečo na Hegera, je to SMERák ako repa, "náš človek"
Šojgu, zastřel se, naznačil šéf okupační správy po ruském ústupu u Chersonu
Ja žijem pár tisíc km od Ukrajiny mne je úplne ukradnutá Ukrajina ako aj Rusko , ale Rusko je okupant a agresor
Ale prežije nemaj strach , najviac budú postihnuté a zničené veľkomestá, čím väčší zapadákov o to väčšia šanca bude na prežitie
Bla bla bla a ako to pocítil vtedy zvyšok sveta ? Čo Ti zdraželo vtedy ?
Takže Rus nemá šancu vyhrať ak to tak nebude ?
Je to Váš človek ?
Začať vojnu a o pol roka ked sa nedarí vyhlásiť mobilizáciu, to nevymyslis, to je možné len v Rusku
Jemu to darmo hovoríš, on nevie ani kde je sever, nie to ešte Irak
Z Ruskom na večné časy a nikdy viac
Odporúčame