A čo to má spoločné z článkom pod ktorým tieto hlúposti píšeš ?
A čo to má spoločné z článkom pod ktorým tieto hlúposti píšeš ?
Proste Putin jugent , vymývanie mozgov už od malička
Ostatné štáty si povedia, prečo máme kupovať drahý plyn inde, ked Nemci ho berú priamo z Ruska, a budú a budú mať pravdu
Ty to fakt nevieš? znamenalo by to výhru Putina nad jednotou EU
To už neveríš ani oficiálnej Ruskej stránke ? tak komu potom veríš ? toto píšu Rusi
Ukrajinská armáda začala protiofenzívu na južnom fronte
Читайте больше на https://www.pravda.ru/news/world/1740973-vsu/
Šojgu bol odvolaný z vedenia ruskej armády
V Kachovke je pro okupanty situace xtrémně složitá. Raketomety HIMARS tam zničily všechny velké mosty, není možný ani ústup
To je tak ked je tam dosadený človek čo tomu nerozumie, ale je lojálny k strane, všetko je OK kým nie je vojna a netreba rozhodovať
Rusko a ekológia , to je vtip
Beryslav v Chersonskej oblasti. Ďalšia zničená základňa Rusov
Sojgu mal byť v base už po týždni vojny za vlastizradu, jeden minister obrany, a takto strápnil a zosmiešnil Ruskú armádu zle naplánovanou vojnou, a ešte sa tvári že všetko ide ako má
Prečo je tam Stars Coffee ? Prečo to nie je azbukou?
Rus ukázal na pódiu lebku. Byla Ukrajince z Azovstalu, chlubil se
Hej jasné , dva krížniky sú ohromným ohrozením Cíny, hlavne ked dajú vedieť kedy a kde budú plávať
Ak to sleduješ Rusi už používajú rakety z S 300 ako obyčajné rakety, dochádza munícia
Výcvik a presun Rusov pod dohľadom satelitov USA ,kde vedia vopred počet vojakov a techniky ,aj trasu vlaku, to už stačí iba zamieriť a počkať, Vladimíre to nedeláš dobre
Proste raj na zemi tam teraz majú, vládnu tam bradatý pedofili, a byť ženou je tam trest
Putin už doprovokoval , prehra na Ukrajine bude jeho koniec
Odporúčame