Na jedného mŕtveho sa počítajú traja zranený ,vyradený z boja, Rusi majú už cez 44 000 mrtvych , ale aj na Ukrajinskej strane je určite viac ako ako 9000
Na jedného mŕtveho sa počítajú traja zranený ,vyradený z boja, Rusi majú už cez 44 000 mrtvych , ale aj na Ukrajinskej strane je určite viac ako ako 9000
Áno verím, píšu o tom aj inde už
Dobrá práca Ukrajinci ;)
Však nech im to buchne , a dúfam že bude fúkať vietor smerom na Moskvu
Putin idi v c*uja
Rusom dochádzajú rakety munícia a vojenská technika, nie je to nič zvláštne, nikto nemá neobmedzené zásoby a výroba tak rýchlo nejde ako spotreba, hlavne v tak skorumpovanej krajine ako je Rusko, a tiež nemôžu vystrieľať všetko čo majú, z troj dnovej špeciálnej operácie je už pol ročná vojna, Rus sa zasekol a nevie ako z toho von, bez hanby že vlastne prehral , lebo za mesiac bojov sa posunúť o 5 km a obsadiť dedinu čo má 1 km m2 nie je žiadny úspech, a Kremel to vie
A kde o tom píšu? či Ti to povedal pacient z vedľajšej postele, a prečo tu propaguješ Denník N ?
Aktuálna minimálna úroveň spotrebnej dane v EÚ je 35,9 centa na liter bezolovnatého benzínu. Na Slovensku aktuálne platí sadzba 51,4 centa za každý liter benzínu.
Trepeš, daň z benzínu 95 je stále 51,4 centov za liter
Aktuálna výška spotrebnej dane za palivá
motorový benzín v závislosti podľa druhu:
vo výške 51,4 centov za liter,
vo výške 59,7 centov za liter,
stredný olej (napr. letecký benzín) vo výške 48,1 centov za liter,
plynový olej (motorová nafta) vo výške 36,8 centov za liter,
vykurovací olej vo výške 11,1 centov za kilogram.
Stat má svoju dan rovnakú či stojí benzín 1 € alebe 2 € , zvyšok zostáva rafinérke a čerpačke
V Rakúsku nikdy nevládli komunisti, ako vysvetlíš že sa tam majú, diaľnice, školy , nemocnice, dobré platy, dôchodky 3500€, prečo nechodia ženy zo západy utierať zadky dôchodcom na východ ? nemyslíš že je to práve preto lebo Vám vládli komunisti a Rusi ?
V jednej diskusii počúvam ako strašne sa plytvá potravinami a ľudia kupujú viac ako potrebujú, a v druhej diskusii obchodníci plačú že ľudia menej kupujú , tak ako to je ?
A nie je im ani trošku blbé kritizovať západ, chváliť Rusko, a ako tam všetko majú, ale navážať si zadky oblečené v luxuse z Paríža, Londýna, Milána ...za desaťtisíce € , v luxusnom aute z toho prehnitého západu, v kabelke najnovší iPhone, a kotviť luxusnú jachtu v Taliansku
Ty tu už smradíš v kuse od rána, myslíš že niekto číta tie tvoje nezmysly ?
Dugin ještě před pár dny řekl o Ukrajincích "Musíte je zabíjet, zabíjet a zabíjet, říkám vám jako profesor."
No, a Ukrajinci vzali pana profesora za slovo...
Pekne, nech len okupanti vedia že ani v Moskve nie sú v bezpečí, to majú za tie dennodenné rakety na civilistov
Aký Zelenskyj, oficiálna správa z Kremla bude neuhasený nedopalok
Prepáč nie som rodený Slovak, nechodil som do sloveskej školy, ked Ty napíšeš po Španielsky vetu tak sa Ti aj poklonim
Rusi to robia denno denne na Ukrajine už od februára, tak nech si to užijú aj doma, ja im to prajem
Odporúčame